9736

Transition 10 Gigabit SFP+ modul, 300m

10GBase-SR/SW, MM 850nm, LC

Varenr: TN-10GSFP-SR
BeskrivelseTeknisk infoSupport
Beskrivelse
Transition Networks 10GBase SFP+ Modul
10GBase SFP+ MSA Compatible Duplex LC, Multimode
 
  • SFP+ Optical Transceiver with
  • Duplex LC connector
  • 10G small Form-Factor Pluggable (SFP+) MSA compatible
  • SFF-8472 Digital Diagnostic Function (DMI)
  • Single +3.3 V Power Supply
  • Up to 10.5 Gbps bidirectional data links
  • RoHS Compliant (all models)
  • 0 to 70°C Operating Temperature range
  • -40 to 85°C Storage Temperature range
  • Class 1 Laser International Safety
TN-10GSFP-SR:
  • Compliant with IEEE 802.3ae 10GBASE-SR/SW.
  • Link Length up to 300 m with OM3 multi-mode fiber.
  • Link Length up to 82 m with OM2 multi-mode fiber.
  • Link Length up to 33 m with OM1 multimode fiber.
Specifications
Standards: IEEE802.3ae
Data Rates: 10.3 Gbps
Dimensions: Width: 0.52 [13 mm]
Depth: 2.2 [56 mm]
Height: 0.33 [8 mm]
Power Supply +3.3V
Operating Temp 0°C - 70°C (32°F to 158°F)
Storage Temp -40°C - 85°C (-40°F to 185°F)
Compliance IEC-60825; FAD 21; CFR 1040.10 and 1040.11
Warranty Lifetime
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Transition Networks


Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.