Kundesenter


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

Kontakt Oss

Vi i Adeptor ønsker å hjelpe deg best mulig, så raskt vi kan. Under finner du kontaktinformasjon til våre kontor, samt våre ansatte.

Vårt kundesenter hjelper deg på telefon 55 59 69 90 eller på epost sales@adeptor.no

 

Bergen Sandnes Oslo Kungälv (SE)
Carl Konowsgate 34 Forusbeen 210 Olaf Helsets vei 5 Bilgatan 20
5162 Laksevåg 4313 Sandnes Skullerud Park 442 40 Kungälv
tlf:+47 55 59 69 90 tlf:+47 55 59 69 90 0694 Oslo tlf:+46 70 5090503
    tlf:+47 23 16 79 70  

 

Ex komponenter

Jesper Bank

Fagområder: Belysning

+47 51 90 54 92 / 48 00 55 72

jesper.bank@adeptor.no

Sandnes

Jan Inge Hellesmark

Fagområder: Kabelinnføring, Ex connector og koblingsbokser

+47 51 90 54 93 / 91 55 66 30

jan-inge.hellesmark@adeptor.no

Sandnes

Dag Ivar Roald

Fagområder: Kabelinnføring, Regulatoriske spørsmål

+47 55 59 69 96 / 90 77 71 26

dag-ivar.roald@adeptor.no

Bergen

Astri Vold Amdal

Fagområder: Kundeservice og kvalitet

+47 51 90 54 91 / 90 25 19 04

avam@adeptor.no

Sandnes

Kurre Sarasniemi

Fagområder: Ex komponenter og industritelefoner

+46 70 50 90 503

kurre.sarasniemi@adeptor.se

Kungälv (SE)

Industriell kommunikasjon

Morten Alvsaker

Fagområder: Industriell IT, Nettverk, Tidssynkronisering

+47 55 59 69 97 / 92 29 00 88

morten.alvsaker@adeptor.no

Bergen

Erik Vedeler

Fagområder: Telekommunikasjon, industritelefoner, EX smarttelefoner og tablets

+47 55 59 69 95 / 92 63 17 57

erik.vedeler@adeptor.no

Bergen

Kai Atle Myrvang

Fagområder: Industrielle kommunikasjonsprotokoller, PROFIBUS/PROFINET

+47 23 16 79 81 / 90 17 13 66

kai-atle.myrvang@adeptor.no

Oslo

Einar Sjaavik

Fagområder: Rådgivning, industriell kommunikasjon og automasjon

+47 23 16 79 82 / 90 68 09 80

einar.sjaavik@adeptor.no

Oslo

Finn-Eirik Eilertsen

Fagområder: Veieceller, bilvekter, prosessinstrumentering og automasjonsløsninger

+47 23 16 79 83 / 45 63 90 00

finn-eirik.eilertsen@adeptor.no

Oslo

Björn Franzén

Fagområder: Industrielle kommunikasjonsprotokoller, PROFIBUS/PROFINET

+46 731 574855

bjorn.franzen@adeptor.se

Halmstad (SE)

Test og måling

Svein Hermansen

Fagområder: Test og måling, Oscilloskop

+47 23 16 79 71 / 90 02 23 81

svein.hermansen@adeptor.no

Oslo

Steinar Løyning

Fagområder: Test og måling, EMC

+47 23 16 79 74 / 90 52 00 17

steinar.loyning@adeptor.no

Oslo

Lars Fjeldvang

Fagområder: Test og måling, thermisk måling, RF/telecom

+47 23 16 79 73 / 97 03 58 40

lars.fjeldvang@adeptor.no

Oslo

André Sjøller Brion

Fagområder: Thermisk måling, RF/telecom

+47 23 16 79 72 / 47 48 98 78

andre.brion@adeptor.no

Oslo

Administrasjon

Dag Ivar Roald

Daglig Leder

+47 55 59 69 96 / 90 77 71 26

dag-ivar.roald@adeptor.no

Astri Vold Amdal

Leder kundeservice og kvalitet

+47 51 90 54 91 / 47 90 25 19 04

astri.vold-amdal@adeptor.no

Agnieszka Lidzbarska

Regnskapsmedarbeider

+47 55 59 69 92 / 47 48 66 58 49

agnieszka.lidzbarska@adeptor.no

Sigbjørn Stangeland

Kommersiell Leder

+47 55 59 69 91 / 91 86 21 82

sigbjorn.stangeland@adeptor.no

USA / International sales

sales@adeptor.net