Kundesenter


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

Belysning og Ex komponenter

Jesper Bank

Fagområder: Belysning

+47 51 90 54 92 / 48 00 55 72

jesper.bank@adeptor.no

Sandnes

Nils-Vemund Lundekvam

Fagområder: Kabelinnføring, Ex connector og koblingsbokser

+47 51 90 54 93 / 45 23 27 11

nils.lundekvam@adeptor.no

Sandnes

Yvonne Landgraff

Fagområder: Kundeservice

+47 51 90 54 94 / 47 80 39 57

yvonne.landgraff@adeptor.no

Sandnes

Kurre Sarasniemi

Fagområder: Ex komponenter og industritelefoner

+46 70 50 90 503

kurre.sarasniemi@adeptor.se

Kungälv (SE)

Industriell kommunikasjon

Morten Alvsaker

Fagområder: Industriell IT, Nettverk, Tidssynkronisering

+47 55 59 69 97 / 92 29 00 88

morten.alvsaker@adeptor.no

Bergen

Erik Vedeler

Fagområder: Telekommunikasjon, industritelefoner, EX smarttelefoner  og tablets

+47 55 59 69 95 / 92 63 17 57

erik.vedeler@adeptor.no

Bergen

Kai Atle Myrvang

Fagområder: Industrielle kommunikasjonsprotokoller, PROFIBUS/PROFINET

+47 23 16 79 81 / 90 17 13 66

kai-atle.myrvang@adeptor.no

Oslo

Einar Sjaavik

Fagområder: Rådgivning, industriell kommunikasjon og automasjon

+47 23 16 79 82 / 90 68 09 80

einar.sjaavik@adeptor.no

Oslo

Maren Nyland

Kundeservice

+47 51 90 54 95 / 41 69 98 54

Maren.nyland@adeptor.no

Sandnes

Björn Franzén

Industriell kommunikasjonsprotokoll, PROFIBUS/PROFINET

+46 731 574855

bjorn.franzen@adeptor.se

Halmstad (SE)

Viktor Staf

Fagområder: Industriell kommunikasjon og automasjon

+46 709 908109

viktor.staf@adeptor.se

Kungälv (SE)

Test, måling og inspeksjon

Svein Hermansen

Fagområder: Test og måling, Oscilloskop

+47 23 16 79 71 / 90 02 23 81

svein.hermansen@adeptor.no

Oslo

Steinar Løyning

Fagområder: Test og måling, EMC

+47 23 16 79 74 / 90 52 00 17

steinar.loyning@adeptor.no

Oslo

Lars Fjeldvang

Fagområder: Test og måling, thermisk måling, RF/telecom

+47 23 16 79 73 / 97 03 58 40

lars.fjeldvang@adeptor.no

Oslo

André Sjøller Brion

Fagområder: Thermisk måling, RF/telecom

+47 23 16 79 72 / 47 48 98 78

andre.brion@adeptor.no

Oslo

Administrasjon

Dag Ivar Roald

Daglig Leder

+47 55 59 69 96

dag-ivar.roald@adeptor.no

Astri Vold Amdal

Leder kundeservice og kvalitet

+47 51 90 54 91 / 47 90 25 19 04

astri.vold-amdal@adeptor.no

Agnieszka Lidzbarska

Regnskapsleder

+47 55 59 69 92 / 47 48 66 58 49

agnieszka.lidzbarska@adeptor.no

Sigbjørn Stangeland

Kommersiell Leder

+47 55 59 69 91 / 91 86 21 82

sigbjorn.stangeland@adeptor.no