Adeptor AS

Org: 997 293 851 MVA

Carl Konows gate 34

5162 Laksevåg

 

 

Norge

+47 55 59 69 90

sales@adeptor.no

 

Bergen

Dag Ivar Roald

dag-ivar.roald@adeptor.no

+47 55 59 69 96

Sigbjørn Stangeland

sigbjorn.stangeland@adeptor.no

+47 55 59 69 91

Morten Alvsaker

morten.alvsaker@adeptor.no

+47 55 59 69 97

Erik Vedeler

erik.vedeler@adeptor.no

+47 55 59 69 95

Agnieszka Lidzbarska

agnieszka.lidzbarska@adeptor.no

+47 55 59 69 92

   

 

Sandnes

Astri Vold Amdal

avam@adeptor.no

+47 51 90 54 91

Jesper Bank 

jesper.bank@adeptor.no

+47 51 90 54 92

Jan Inge Hellesmark

jan-inge.hellesmark@adeptor.no

+47 51 90 54 93

 

 

Sverige

+46 31 3045900

sales@adeptor.se

 

Kungälv

Kurre Sarasniemi

kurre.sarasniemi@adeptor.se         

 +46 70 5090503

 

 

 

 

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.