ET System N69202-600-140 electr. DC load Load Input: 0-2kW | 0- 600V | 0-140A ET System N69202-600-140 electr. DC load Load Input: 0-2kW | 0- 600V | 0-140A ET System N69202-600-140 electr. DC load Load Input: 0-2kW | 0- 600V | 0-140A
ET System N69202-600-140 electr. DC load
Load Input: 0-2kW | 0- 600V | 0-140A
Varenr: N69202-600-140
N69202-600-140
  • Electronic DC load
  • Input: 1ph 220V AC | 47 ... 63Hz
  • Weight: 22kg | Dimensions: 19" x 3U x 670mm