8183

Media Converter 1000BTX to 1000BSX 2km

Standalone, Multimode 850nm, SC

Varenr: SGETF1024-110
BeskrivelseTeknisk infoSupport
Beskrivelse
Gigabit mediakonverter fra Transition Networks
 
Gigabit Ethernet Stand-Alone Media Converters 1000BASE-T (RJ-45) to 1000BASE-SX 850nm Extended multimode 62.5/125µm duplex (SC). Max. distance copper: 100m. Max. distance fiber: 2 km/1.2 miles.
 
Port one
1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.] 
 
Port Two
1000BASE-SX 850nm - Extended multimode (62.5/125µm fiber only - SC), up to 2 km
 
Lifetime warranty.
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Transition Networks


Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.